czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy 2015r

No i nastał ten dzień.

Nowy Rok, czyli rok 2015. Rok ogromnych nadziei i dalekosiężnych planów. Wprawdzie na dworze jest szaro-buro, bezśnieżnie, wilgotno i zimno, moje zdrowie nie jest idealne, a wyglądowi daleko do doskonałości, to moje wnętrze wręcz wybucha fajerwerkami barw, zapachów i zmysłowości. Moje ciało promieniuje tą całą magia przebudzenia i rozkosznego chciejstwa. 

Zaczynam kolejny etap w moim życiu. Witam go z nadzieją i wiarą, ciesząc się, że jeszcze jedna niezapisana karta mojego życia właśnie się odwraca. A jakaś niewidzialna siła daje mi znaki zwiastujące rozpoczynającą się właśnie przygodę.

Za mną młodzieńcze zahamowania, wyimaginowane potrzeby ludzi mi drogich i kochanych. Narzucona sobie odpowiedzialność za wszystkich i wszystko wokół. Za mną czas, kiedy ważne było tylko zaspakajanie zachcianek innych.

Małymi krokami wkraczam w świat, który dawno temu przysłoniło słowo – powinnaś. Zapomniane pragnienia, marzenia i głosy, które zamknęłam w młodzieńczym kufrze, a które przykrył kurz codzienności dziś dostały przyzwolenie na zmartwychwstanie. Już mogę być sobą. Zacząć pisać moją nową historię, nie oglądając się wstecz tylko z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że posiadam ogromne bogactwo – mogę korzystać z doświadczeń przeżytego półwiecza i smakować nowych smaków oglądając się, lub nie, za siebie. Wszystko zależy tylko ode mnie!

Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Danuta Ewa Orzeszyna4 komentarze:

 1. wszystkiego dobrego w nowym roku http://poeta112.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z radością przyjmuję życzenia i przesyłam moc pozytywnej energii oraz wiarę, że ten rok będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Dużo, dużo zdrówka i uśmiechu na buzi :) Danuta

   Usuń
 2. Wszystko zależy od nas:)
  Samych dobrych dni w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto w to wierzyć, to nasze " paliwo rakietowe" coś w rodzaju turbo dopalania. Kiedy o tym myślę, uśmiecham się i mam ochotę na więcej.... wszystkiego :)
   Tobie również życzę jak najwspanialszych dni. I nocy też ! :) Wszystkiego dobrego, Danuta

   Usuń

Dziękuję, za każde słowne ziarenko, które tu zostawiasz.

Polecany post

Miały być postanowienia noworoczne, ale....

...  na to  przyjdzie jeszcze czas, wszak  Rok mamy długi i wszystko zdarzyć się może.  Tymczasem moje słowne ziarenka powoli k...